Mali cvjećari
Najmlađi uređuju vrt
Naš je školski vrt obogaćen zanimljivim i poučnim sadržajem. Učenici 1.c i 1.b razreda izradili su sa svojim učiteljicama Marijom Grgurević i Marijom Ištvanić natpise kojima ističu ljepotu cvjetnih nasada i upozoravaju na njihovo čuvanje. To je još jedan pokazatelj koliko vole svoj vrt i uživaju u njemu provodeći tamo slobodno vrijeme u produženom boravku. Druženje i igra na prostoru učionice na otvorenom jedna im je od najdražih aktivnosti. Samoinicijativno sade cvjetiće, proučavaju njihov rast i cvjetanje, promatraju jezerce, kukce i ptice oko njega i uživaju u dodiru s prirodom. No, posebno valja istaknuti njihovu brigu i trud na održavanju urednosti u vrtu. Od početka proljeća oni redovito uklanjaju smeće koje se nekako nađe tamo, slažu stolice, uklanjaju korov sa stazica, pometu ih… Zato je naš školski vrt ove godine najljepši! Hvala im na tome! (foto)

BIOENZIM - Prirodno gnojivo za cvijeće i sredstvo za čišćenje

Naš cvjetnjak polako postaje i edukativan.

Upoznajte svaki cvijet poimence! (foto)

Radovi u školskom vrtu 2013.

Učenici naše škole napravili su "čuda" u školskom vrtu. Pogledajte ga uživo, a evo i fotki same izvedbe radova. Samo naprijed!!! (foto)

Kukurijek u našem vrtu

Odolijevao je svim mogućim i nemogućim uvjetima i cvao. (foto)

Za one koji žele saznati nešto o tom cvijetu. (klik)

Radovi i cvijeće u vrtu 2014./15.

Radovi u školskom vrtu 2013.

Uređenje okoliša 2012.

Mali cvjećari 2011.