Izvannastavne aktivnosti
Voditelj Aktivnost Vremenik
  5. i 7. r. (PRIJEPODNE)
6. i 8. r. (POSLIJEPODNE)

5. i 7. r. (POSLIJEPODNE)
6. i 8. r. (PRIJEPODNE)
RAZREDNA NASTAVA
Ana Marija Romić
Kreativna radionica - 1. razredi PON, 5. sat ČET, 0. sat
Đurđica Milardović
Edukativna radionica - 1. razredi ČET, 5. sat UTO, 5. sat
Gabrijela Žugec
Dramsko-recitatorska grupa - 1. razredi PET, 5. sat PET, 5. sat
Gordana Ivoš Čičak Likovna grupa - 2.c 12.20 - 13.50
-
Katarina Šimić Crveni križ - 1. razredi PON, 5. sat PON, 0. sat
Marija Jukić Radionice - Obrazovanje za ljudska prava - 4.a PET, 0. sat PON, 5. sat
Marina Ištvanić Plesna grupa - od 1. do 4. razreda PET, 5. sat PET, 0. sat
Mate Štimac Hortikultura    
Mihaela Butumović Mali kreativci - 4. razredi PET, 0. sat UTO, 5. sat
Natalija Gečević Radionica dekorativnih predmeta za učenike 3-ih razreda PON, 5. sat PON, 0. sat
Natalija Krznarić Hortikultura    
Nevenka Šušković Šahovska grupa    
Nikolina Matešić Kreativno-projektne radionice - 2.e
-
SRI, 5. i 6. sat
Slavica Čupić Mišić Likovna grupa - 4.c ČET, 0. sat ČET, 5. sat
Vesna Rašić Eko-grupa - 4.d    
Vlatkica Horvat WEB stranica škole, Prva pomoć - 7. razredi SRI, 6. i 7. sat prema dogovoru
Zlata Gašljević Likovna grupa - 2.b PON, 5. sat PON, 5. sat
Željka Žugec Bahunek Sportska grupa - 4.e PET, 0. sat ČET, 5. sat
PREDMETNA NASTAVA
Danijela Prokopec Geografska grupa - 6. razredi    
Dragica Zemljić Prirodnjaci - 5. razredi SRI, 13.10 - 13.50 SRI, 12.20 - 13.05
Dražen Lozić Stolni tenis - 6. i 8. razredi ČET i PET, 0. sat UTO i PET, 7. sat
Ivanka Jantolek Njemački jezik – Igraonica „Treffpunkt deutsch“
- 1. i 2. razredi, PB
PON, 1.b
UTO, 1.a
SRI, 2.a ili b
UTO, 2.a ili b
ČET, 1.b
PET, 1.a
Ivica Modrić Stolni tenis - 5. i 7. razredi PON, 13.10 - 13.50
UTO, 12.20 - 13.05
PON I ČET, 13.10 - 13.50
Lada Bobinac Ljubitelji kulturne baštine    
Marija Cik Ručni rad; Dramska skupina od 1. do 8. razreda PET, 11.30 - 13.05

- prema potrebi i mogućnostima učenika
- radionice subotom po dogovoru
SRI, 13.10 - 13.55

Miljenka Gračan (Ivana Markić) Eko-etno grupa    
Nina Horvat Likovna grupa od 5. do 8. razreda    
s. Renata Ćumurdžić Liturgijska grupa - 3., 4. i 8. razredi    
Rosana Nina Biličić-Špajdl VERONIKA – likovno ikonografska radionica - 6. i 8. razredi    
Silvija Ferara Orkestar, Pjevački zbor od 5. do 8. razreda

zbor:
UTO I ČET, 13.10 - 13.50

orkestar:
UTO, 12.30 - 13.05

zbor:
PON I ČET, 13.10 - 13.50

orkestar:
UTO, 12.30 - 13.05

Tomislav Novosel Mladi tehničari od 5. do 8. razreda    
Valter Sučić Povijesna grupa - 5. razredi    
Vlasta Haramina Povijesna grupa - 6. razredi SRI, 13.10 - 13.50 PON, 13.10 - 13.50
Zrinka Šamec
Ekološka grupa - 6. i 8. razredi - ČET, 12.20 - 13.05
subota po dogovoru