Izvanškolska postignuća učenika

HUMANITARNI TURNIR

U subotu 19. prosinca 2015. u Osnovnoj školi Antuna Branka Šimića u zagrebačkoj Trnovčici održan je humanitarni turnir u malome nogometu za pomoć Ivanu Sakanu, učeniku koji boluje od cerebralne paralize. Velika mu je želja trenirati košarku u posebnim kolicima za koja, nažalost, nema novca. Učenici OŠ Granešina od prvoga do šestoga razreda odazvali su se ovoj humanitarnoj akciji u velikome broju, uveličali su predbožićno vrijeme i pokazali još jednom da imaju veliko srce kada treba pomoći drugima. Njih sedamdesetak sudjelovalo je na turniru i prikupilo novčani iznos od 2 000 kuna koji će uvelike pomoći Ivanu kupiti nova kolica. Ivana i ostalu djecu svojim su sudjelovanjem na turniru posebno obradovali i mladi hrvatski U-17 reprezentativci: Nikola Moro, Davor Lovren, Igor Karlo Majić, Vinko Soldo, Branimir Kalaica i Tomislav Stilinović. Velika hvala svim učenicima i roditeljima OŠ Granešina na sudjelovanju i na pomoći! (foto)