Dragi i uvijek rado viđeni korisnici školske knjižnice OŠ Granešine!

PARNI UJUTRO / NEPARNI POSLIJEPODNE od 11 do 17 sati

NEPARNI UJUTRO / PARNI POSLIJEPODNE od 8 do 14 sati

Lektira se posuđuje na rok od deset dana, a stručne knjige se posuđuju samo za korištenje u knjižnici. One zaboravne podsjećam da knjige treba vratiti na vrijeme i neoštećene.
Kad je bolest u pitanju, za vrijeme školskih praznika ili zbog drugog opravdanog razloga zakasnina se ne računa. U ostalim slučajevima zakasnina se može podmiriti sudjelovanjem u nekoj od aktivnosti u knjižnici ili čitanjem Bontona.
Prije dolaska u knjižnicu provjerite na internetu E-katalog kako biste unaprijed doznali ima li dovoljno dostupnih primjeraka željene lektire. Poveznica za E-katalog knjižnice OŠ Granešine je:

Poslovica kaže da je knjiga najbolji prijatelj. Čuvajte svoje prijatelje knjige, brinite o njima i pazite da se ne oštete i izgube.

Vaša knjižničarka Lada Bobinac, prof.